Heikki Huttunen

Associate Professor (tenure track), Signaalinkäsittely (koneoppiminen)
  • heikki.huttunen@tuni.fi
  • +358408490799
  • Tampere University
  • Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta

Timo Hämäläinen

Professor, tietokonetekniikka
  • timo.hamalainen@tuni.fi
  • +358408490777
  • Tampere University
  • Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta

Reza Ghabcheloo

Associate Professor (tenure track), Heavy Machine Automation
  • reza.ghabcheloo@tuni.fi
  • +358408490346
  • Tampere University
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta
  • CV:
More information

Roel Pieters

Assistant Professor (tenure track), (1st term) Intelligent Machines and Robotics
  • roel.pieters@tuni.fi
  • +358504478347
  • Tampere University
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta
More information

Aino Ahtinen

University Lecturer
  • aino.ahtinen@tuni.fi
  • +358503015444
  • Tampere University
  • Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta

Tarun Devalla

Research Assistant
  • tarun.devalla@tuni.fi
  • Tampere University
  • Tekniikan ja luonnontieteiden tiedekunta

Ritva Savonsaari

Project Researcher
  • ritva.savonsaari@tuni.fi
  • +358504772701
  • Tampere University
  • Informaatioteknologian ja viestinnän tiedekunta